Galerie Pentolino-italský porcelan,keramika,šperky Antica Murrina,polodrahokamy,benátské masky.Veveří 9,Brno-střed..
Úvod arrow O nás

Naše filozofie

galerie-pentolino5.jpgMoje designová filozofie je založena na kvalitě, funkční a inovativní technologii se svěžím nádechem ručně malovaných italských porcelánových, skleněných a keramických výrobků.

Založila jsem společnost, která se zabývá výrobou italského porcelánu, skla a keramiky s vysokou kvalitou ruční práce. Všechny tyto italské firmy udávají směr designu, jejich výrobky mají dokonalý tvar a nadčasové materiály a jsou zpracovány do posledního detailu, kdy inspiraci čerpají z každodenního života, umění, módy, architektury, historie, přírody i cestování. Nápady také přicházejí z potřeby objevovat a navrhovat specifické předměty. Rok co rok rozšiřují nabídku o nové typy sestav a kolekcí s unikátním uměleckým řešením, revolučními nápady a praktickou funkčností. Používají pouze osvědčené materiály, které ani dlouhodobým používáním neztrácejí nic ze své kvality, z důvodu ruční poctivé práce a mateřskému přístupu ke každé vznikající věci. Vždy perfektně ladí s životním rytmem a nároky svých uživatelů. Přináší nenapodobitelný komfort, dlouhou životnost a skvělé provedení. Na jejich práci je nejlepší to, že se jim podařila jejich vize řemeslné zručnosti, kvality a osobního designu úspěšně včlenit do ručně vyráběných keramických, skleněných a porcelánových produktů. To však vyžaduje věnovat velkou pozornost detailu a kontrolu každého nového výrobku. Když se to podaří, stojí to za to.

Od nejnemenšího detailu po celkový vzhled tak naši zákazníci dostávají mistrovské řešení respektující každou jejich současnou potřebu a zároveň dokonale vyhovující těm, kteří se objeví v budoucnosti, protože každý interiér – i ten Váš – může být jedinečný a něčím zajímavý. Záleží na majiteli, čemu dává přednost, jaký má vkus, co chce v interiéru vyzdvihnout a hlavně, jaká kolekce ho k výzdobě bytu osloví. Vy jste tím důvodem, který stojí za mojí vášní, za mojí nekonečnou snahou dosáhnout dokonalosti a nabídnout ten nejkrásnější italský design a maximální kvalitu, která bude nejlépe vyhovovat Vašemu životnímu stylu. 

V Galerii Pentolino u nás najdete porcelánové, skleněné a keramické soupravy, doplňky do jídelny, kuchyně, koupelny, mísy, vázy, svícny, okrasné květináče, ubrusy, dekorace, dárky a bytové doplňky. Těším se na Vás, Vaši spolupráci a ochotu jít společně dopředu a sdílet cestu k dokonalosti. Vaše spokojenost je mojím největším úspěchem.

Andrea Jelinková

„Víte, že jste dosáhli dokonalosti v designu nikoli, když nemáte co přidat, ale když nemáte co odebrat.“

Antoine de Saint-Exupéry

Prodejna-Galerie Pentolino

© 2011 www.keramikapentolino.cz
Všechna práva vyhrazena
Italské šperky a keramika, Pentolino,