Galerie Pentolino-italský porcelan,keramika,šperky Antica Murrina,polodrahokamy,benátské masky.Veveří 9,Brno-střed..
Úvod

Nová kolekce šperků VERO z polodrahokamů

Tisk Poslat

 

Zak! Designs

Tisk Poslat

zak-v-kuchyni.jpgOriginální značkové nádobí "Zak! Designs" je novinkou pro JARO LÉTO 2008. Kolekce MEEME je laděná do 3 různě barevných variací: POP, EDEN, B&W. Nádobí Zak! Design je vyrobeno ze 100% melaminu, které odolá náročným podmínkám v kuchyni. Nádobí  je odolné proti poškrábání nebo jinému poškození, neabsorbuje aroma, chutě ani barvy pokrmů. Velmi snadno se čistí a je vhodné do myček nádobí. Bližší informace Vám rádi zdělíme v naší prodejně nebo napište na  Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení musíte mít Java scripty povoleny. .

Celý článek...
 

Kameninová keramika "CASA"

Tisk Poslat

vazy.jpgProslulá výstava v Miláně zaznamenala další pokrok ve světě designu, který přinesla kameninová kolekce "CASA". Tento druh keramiky je velice odolný zásluhou inovace technologie výroby a materiálů. Kvalitu produktů také zaručuje výhradně ruční zpracování a podrobná výstupní kontrola. Podrobný katalog a ceník kameninové kolekce CASA si můžete stáhnout zde.

Celý článek...
 

Šperky "ANTICA MURRINA"

Tisk Poslatantica_murrina_2009-2.jpgVážení zákazníci, dovolujeme si Vám nabídnout širokou expozici šperků
Antica Murrina, která nabízí modní, ale i bytové doplňky. Prohlédnout si je můžete ve fotogalerii nebo v pdf katalogu zde. Veškeré klenoty zakoupené v prodejně Pentolino jsou opatřeny antialergickou úpravu z rhodia nebo zlata, kterou rovněž garantujeme. Ručně vyráběné šperky Antica Murrina, spojují uměleckou jedinečnost benátských sklářů a dokonalou přesnost kamenů Swarovski.

Celý článek...
 

Keramika z ostrova "CAPRI"

Tisk Poslat
kolekce-capri.jpg

Keramická kolekce CAPRI je výstřední, elegantní, bohatá na překrásné ornamenty a motivy korálů, při jejichž vytváření se designéři nechali inspirovat vzory klasických mořských korálů. Jejich motivy přenesli na keramiku, obohatili je o nečekané barevné variace a pro dotvoření „opravdové podívané“ nechali tyto korálové malby vyniknout plastickým dekorem.

 

Keramické nádobí ve stylu vintage

Tisk Poslat

Keramické nádobí ve stylu vintage vyniká svoji jednoduchou krásou, která je inspirovaná převážně dokonalostí a rafinovaností přírody, barvami a jejími vzory. Bílá kolekce vyzařuje klid a kouzlo zasněžené zimní krajiny. Velký důraz je kladen na soulad barev a vzorů. Ty jsou velmi decentní, vyplouvající na povrch, dokonale sladěné tón v tónu. Keramická kolekce stylu vintage, nabízí širokou škálu výrobků a svým luxusním vzhledem zdůrazňuje Vaše kulinářské umění. Jídelní nádobí si můžete prohlédnout a zakoupit v našem eshopu .

 
© 2011 www.keramikapentolino.cz
Všechna práva vyhrazena
Italské šperky a keramika, Pentolino,