Galerie Pentolino-italský porcelan,keramika,šperky Antica Murrina,polodrahokamy,benátské masky.Veveří 9,Brno-střed..
Úvod

Novinky při platbě poštovného

Tisk Poslat
Nyní si můžete vybrat z uvedených variant platby poštovného : 75,- Kč do 2kg nebo 99,-Kč nad 2kg, při  platbě předem na účet,  149,-Kč, při platbě na obyčejnou dobírku a pro rychlé doručení do druhého dne "Balík do ruky" 195,-Kč. Poštovné balíku-KŘEHKÉ je 175,-Kč a je určen pro křehké předměty jako jsou výrobky z  keramiky, skleněných šperků nebo skla. Nabízíme také variantu rozvoz po Brně - toto doručení je ještě ten den, nejpozději den druhý. Cena této služby je 120,-Kč. V případě objednávky nad 5000 Kč je poštovné zdarma po celé ČR a SR. Poštovné na Slovensko je : malý balíček do 0,5 kg 100,-Kč; velký 349,- Kč pro objednávky do 5000,- Kč a zdarma pro objednávky vyšší než 5000,- Kč. Cena dobírky je hrazena v EURECH dle aktuálního přepočtu ČNB.
 

Kameninová keramika "CASA"

Tisk Poslat

vazy.jpgProslulá výstava v Miláně zaznamenala další pokrok ve světě designu, který přinesla kameninová kolekce "CASA". Tento druh keramiky je velice odolný zásluhou inovace technologie výroby a materiálů. Kvalitu produktů také zaručuje výhradně ruční zpracování a podrobná výstupní kontrola. Podrobný katalog a ceník kameninové kolekce CASA si můžete stáhnout zde.

Celý článek...
 

Šperky "ANTICA MURRINA"

Tisk Poslatantica_murrina_2009-2.jpgVážení zákazníci, dovolujeme si Vám nabídnout širokou expozici šperků
Antica Murrina, která nabízí modní, ale i bytové doplňky. Prohlédnout si je můžete ve fotogalerii nebo v pdf katalogu zde. Veškeré klenoty zakoupené v prodejně Pentolino jsou opatřeny antialergickou úpravu z rhodia nebo zlata, kterou rovněž garantujeme. Ručně vyráběné šperky Antica Murrina, spojují uměleckou jedinečnost benátských sklářů a dokonalou přesnost kamenů Swarovski.

Celý článek...
 

Keramika z ostrova "CAPRI"

Tisk Poslat
kolekce-capri.jpg

Keramická kolekce CAPRI je výstřední, elegantní, bohatá na překrásné ornamenty a motivy korálů, při jejichž vytváření se designéři nechali inspirovat vzory klasických mořských korálů. Jejich motivy přenesli na keramiku, obohatili je o nečekané barevné variace a pro dotvoření „opravdové podívané“ nechali tyto korálové malby vyniknout plastickým dekorem.

 

Keramické nádobí ve stylu vintage

Tisk Poslat

Keramické nádobí ve stylu vintage vyniká svoji jednoduchou krásou, která je inspirovaná převážně dokonalostí a rafinovaností přírody, barvami a jejími vzory. Bílá kolekce vyzařuje klid a kouzlo zasněžené zimní krajiny. Velký důraz je kladen na soulad barev a vzorů. Ty jsou velmi decentní, vyplouvající na povrch, dokonale sladěné tón v tónu. Keramická kolekce stylu vintage, nabízí širokou škálu výrobků a svým luxusním vzhledem zdůrazňuje Vaše kulinářské umění. Jídelní nádobí si můžete prohlédnout a zakoupit v našem eshopu .

 

Toskánská keramika "OLIVA"

Tisk Poslat

 

kolekce-oliva.jpgKeramická kolekce OLIVA je jedinečná svou plastikou, která společně s malbou vytváří pocit věrohodné podoby čerstvých oliv.

Vysoký lesk ,který je docílen zesílenou vrstvou glazury, přispívá odolnosti výrobku.

 
© 2011 www.keramikapentolino.cz
Všechna práva vyhrazena
Italské šperky a keramika, Pentolino,